TAŞIMACILIKTA GÜVENİLİR MARKA

GARNET Uluslararası Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimize kalite ve güvene dayalı hizmet sunmayı hedefledik.

38 yıl önce çıktığımız bu yola, aynı heyecan ve azimle devam etmenin gururunu yaşıyoruz.

Prensip edindiğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımızla amacımız Türkiye’de ve tüm Dünya’da lojistik alanında en iyi hizmeti sizlerin iş birliği ile sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda profesyonel bakış acısına sahip, deneyimli kadromuzla yüksek kalite standartlarında hizmet vererek müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve çözüm ortağı olmak temel hedefimizdir.

  • Tüm Dünya’ya Kaliteli Hizmet
  • Profesyonel Ekip
  • Kapıdan Kapıya Hizmet
  • Esnek Lojistik Operasyonlar

MİSYONUMUZ

Hizmetimizi ileri teknolojik yöntemlerle takip etmek, müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak, en güvenilir en hızlı yüksek performanslarda hizmet vermek, yüksek kalite ve standartlarda en uygun piyasa koşullarındaki alternatifleri sunarak müşteri memnuniyetini yakalamaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenli, hızlı zaman ve maliyeti tasarrufu sağlayan çalışma prensiplerine sahip; uzman kadrosu ile kapıdan kapıya mal ve hizmetleri eksiksiz gerçekleştirmek. Günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek lojistik sektöründe hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde kullanmak, globalleşen Dünya ticaretinde hak ettiği yeri almaktır.

HEDEFİMİZ

Devamlı günün şartlarına uygun değişime açık sürdürülebilir hizmet prensiplerine sahip, lojistik faaliyetlerinde saygın ve güvenilir tercih edilen firma olmak.

İŞ AHLAKI

Müşterilerimize, rakiplerimize karşı piyasa şartları içerisinde, ilkeli, dürüst, açık ve tutarlı olmayı çalışma prensipleri olarak önem veririz. İşlerimizin hukuka, genel iş ahlakına uygunluğuna dikkat ve riayet ederiz.

TEKNOLOJİ

Günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek lojistik sektöründe sunduğu hizmetin gerçekleştirilmesinde kullanmak ve globalleşen Dünya ticaretinde hak teknoloji kullanımı ön planda tutmak birincil hedefimizdir.

BELGELERİMİZ

Her türlü yükünüzü, Dünya’nın her noktasına GARNET tecrübesi ile taşıyın.

info@garnetlojistik.com